Svadby

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid.

Pre bližšie informácie ohľadom rezervácie, alebo cien nás kontaktujte na tel. čísle:
0910 10 27 21, alebo nás navštívte priamo v hoteli DÁVID.

Milí budúci novomanželia,
sme veľmi radi, že ste sa rozhodli prežiť svoj svadobný deň v priestoroch Hotela Dávid. Ponúkame Vám profesionálny prístup všetkých zamestnancov a jasné podmienky využitia komplexných služieb. Veríme, že Vám prostredníctvom nich budeme vedieť splniť sen o bezstarostnej svadbe podľa Vašich očakávaní. Chceme Vám byť nápomocní svojimi skúsenosťami, ale chceme sa aj vedieť prispôsobiť Vašim požiadavkám v rozmedzí našich možností.

Svadba v sobotu

Prežite Váš svadobný deň u nás v Hoteli Dávid. Zorganizujeme a vyzdobíme Vám svadobnú hostinu podľa Vašich predstáv. Svoje ÁNO si môžete povedať aj priamo u nás v altánku v parku s tromi jazierkami. Profesionálny prístup nášho personálu Vám zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych do rána bieleho. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov. Ako bonus od nás dostávate svadobný apartmán pre novomanželov grátis.

Svadba ako v popoluške

Plánujete svadbu v zimných mesiacoch?
Nechajte sa rozmaznávať v zasneženom parku s barokovým kaštieľom z 18. storočia. Pri tejto príležitosti vám ponúkame zľavu 20% na celú svadbu vrátane catteringu a výzdoby. Táto akcia platí pri usporiadaní svadby v mesiacoch november – marec. Podmienkou je minimálny počet 50 ľudí.

OBRAD V ALTÁNKU

V areáli nášho hotela sa nachádza záhradný altánok , v ktorom si povedalo svoje áno už veľa mladomanželov.
Radi Vám ho vyzdobíme podľa Vašich predstáv.

DESTILÁTY A VÍNO

Je možnosť si priniesť vlastné destiláty a víno bez obmedzení. V prípade, že nechcete mať starosti so zabezpečovaním destilátov a vína, radi Vám ponúkneme na vybraté destiláty a vína priaznivé ceny a Vy hradíte len reálnu spotrebu.

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Nealkoholické nápoje zabezpečuje hotel, pričom máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky.

UBYTOVANIE

Na ubytovanie poskytujeme zľavu v závislosti od počtu izieb.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS

21 rokov skúseností
najlepšia cena v okolí,
moderné a štýlové priestory, ktoré nie je potrebné príliš dekorovať,
veľký priestor na tancovanie,
žiadne nezmyselné poplatky,
veľké parkovisko v uzavretom dvore, na ktoré sa zmestí aj autobus,
veľký park s jazierkami
bohatý výber jedál
ubytujeme až 50 ľudí

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Ak túžite po nezabudnuteľnom obrade pod holým nebom alebo po letnej romantickej hostine na čerstvom vzduchu, Váš sen s nadšením splníme. Civilný obrad môžete mať pod stromami v záhrade, alebo na trávniku pod svetelnými reťazami. A ak by počasie Vašim želaniam náhodou neprialo, nič sa nedeje, k dispozícii je záhradny altánok
Ak spojíte obrad s hostinou na jednom mieste, nemusíte riešiť prevoz hostí, a tak Vám odpadne starosť navyše a ušetríte aj kopec času. Kým sa vy budete pripravovať, hostia sa zatiaľ môžu u nás stretnúť, pozhovárať sa a my sa postaráme o ich pohostenie. Určite ocenia osviežujúce domáce ovocné limonády a malé občersvenie pred samotnou svadbou. Po polnočnom čepčení nemusíte nikam chodiť. Disponujeme dostatkom ubytovacích kapacít aby sme ubytovali všetkých vaších hostí.

KAPACITA PRIESTOROV

Hlavná sála má maximálnu kapacitu 80 osôb, avšak, ak máte hostí, ako sú kamaráti, kolegovia a známi, prípadne väčšie deti, ktorým nebude vadiť, že budú sedieť mierne oddelene, kapacita sa dá zväčšiť ešte o 20 osôb. Takisto aj kapela, starejší, kameraman, fotograf sedia zvyčajne osobitne na tanečnom parkete, takže celkovo to môže byť až 100 hostí.
Tanečný parket má rozlohu 70 m2.

LUXUS, KTORÝ SI MÔŽETE DOVOLIŤ

Ak plánujete svadbu, neváhajte a kontaktujte nás. Za nezáväznú cenovú ponuku predsa nič nedáte. Radi Vám poradíme a pomôžeme vybrať to najlepšie pre Vás a Vašich hostí na základe našich bohatých skúsenosti z veľkého množstva svadieb, ktoré sa u nás konali. Dohodnite si stretnutie a príďte si prezrieť naše priestory: svadba@hoteldavid.sk, 0910102721.
Tešíme sa na Vás!

NAPÍŠTE NÁM