Akcie

Hotel DÁVID je výborným miestom nielen na ubytovanie, ale aj pre príjemné posedenie v našej reštaurácii, v ktorej sa môžete spoľahnúť na kvalitné a vždy čerstvé jedlá, ale aj k organizovaniu Vašich rodinných osláv, svadieb, stužkových slávností a rôznych firemných a iných podujatí.

Pre bližšie informácie ohľadom rezervácie, alebo cien nás kontaktujte na tel. čísle:
+421 (0)910 10 27 21,
alebo nás navštívte priamo v hoteli DÁVID.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS

21 rokov skúseností
najlepšia cena v okolí,
moderné a štýlové priestory, ktoré nie je potrebné príliš dekorovať,
veľký priestor na tancovanie,
žiadne nezmyselné poplatky,
veľké parkovisko v uzavretom dvore, na ktoré sa zmestí aj autobus,
veľký park s jazierkami
bohatý výber jedál
ubytujeme až 50 ľudí

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Ak túžite po nezabudnuteľnom obrade pod holým nebom alebo po letnej romantickej hostine na čerstvom vzduchu, Váš sen s nadšením splníme. Civilný obrad môžete mať pod stromami v záhrade, alebo na trávniku pod svetelnými reťazami. A ak by počasie Vašim želaniam náhodou neprialo, nič sa nedeje, k dispozícii je záhradny altánok
Ak spojíte obrad s hostinou na jednom mieste, nemusíte riešiť prevoz hostí, a tak Vám odpadne starosť navyše a ušetríte aj kopec času. Kým sa vy budete pripravovať, hostia sa zatiaľ môžu u nás stretnúť, pozhovárať sa a my sa postaráme o ich pohostenie. Určite ocenia osviežujúce domáce ovocné limonády a malé občersvenie pred samotnou svadbou. Po polnočnom čepčení nemusíte nikam chodiť. Disponujeme dostatkom ubytovacích kapacít aby sme ubytovali všetkých vaších hostí.

KAPACITA PRIESTOROV

Hlavná sála má maximálnu kapacitu 80 osôb, avšak, ak máte hostí, ako sú kamaráti, kolegovia a známi, prípadne väčšie deti, ktorým nebude vadiť, že budú sedieť mierne oddelene, kapacita sa dá zväčšiť ešte o 20 osôb. Takisto aj kapela, starejší, kameraman, fotograf sedia zvyčajne osobitne na tanečnom parkete, takže celkovo to môže byť až 100 hostí.
Tanečný parket má rozlohu 70 m2.

LUXUS, KTORÝ SI MÔŽETE DOVOLIŤ

Ak plánujete akciu, neváhajte a kontaktujte nás. Za nezáväznú cenovú ponuku predsa nič nedáte. Radi Vám poradíme a pomôžeme vybrať to najlepšie pre Vás a Vašich hostí na základe našich bohatých skúsenosti z veľkého množstva svadieb, ktoré sa u nás konali. Dohodnite si stretnutie a príďte si prezrieť naše priestory: svadba@hoteldavid.sk, 0910102721.
Tešíme sa na Vás!