Iba 12km od Ostratíc sa nachádza to pravé miesto pre Vašu dokonalú svadbu.

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid.

Pre bližšie informácie ohľadom rezervácie, alebo cien nás kontaktujte na tel. čísle:
0910 10 27 21, alebo nás navštívte priamo v hoteli DÁVID.

Milí budúci novomanželia,
sme veľmi radi, že ste sa rozhodli prežiť svoj svadobný deň v priestoroch Hotela Dávid. Ponúkame Vám profesionálny prístup všetkých zamestnancov a jasné podmienky využitia komplexných služieb. Veríme, že Vám prostredníctvom nich budeme vedieť splniť sen o bezstarostnej svadbe podľa Vašich očakávaní. Chceme Vám byť nápomocní svojimi skúsenosťami, ale chceme sa aj vedieť prispôsobiť Vašim požiadavkám v rozmedzí našich možností.

Svadba v piatok

Pre páry, ktoré si želajú osláviť svoju svadbu v piatok, ponúkame výhodu nezaučtovania prenájmu priestorov. Prístup k hotelu a možnosť dekorácie Vám je sprístupnený od rána v deň Vašej svadby. Ak nieje v hoteli iné spoločenské podujatie nieje problém aj deň vopred. Uskladníme vaše kvety, sladké, slané pečivo a alkohol.
 Hlavná reštaurácia bude pre bežnú verejnosť uzatvorená.

Svadba v sobotu

Prežite Váš svadobný deň u nás v Hoteli Dávid. Zorganizujeme a vyzdobíme Vám svadobnú hostinu podľa Vašich predstáv. Svoje ÁNO si môžete povedať aj priamo u nás v altánku v parku s tromi jazierkami. Profesionálny prístup nášho personálu Vám zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych do rána bieleho. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov. Ako bonus od nás dostávate svadobný apartmán pre novomanželov grátis.

Svadba ako v popoluške

Plánujete svadbu v zimných mesiacoch?
Nechajte sa rozmaznávať v zasneženom parku s barokovým kaštieľom z 18. storočia. Pri tejto príležitosti vám ponúkame zľavu 20% na celú svadbu vrátane catteringu a výzdoby. Táto akcia platí pri usporiadaní svadby v mesiacoch november – marec. Podmienkou je minimálny počet 50 ľudí.

OBRAD V ALTÁNKU

V areáli nášho hotela sa nachádza záhradný altánok , v ktorom si povedalo svoje áno už veľa mladomanželov.
Radi Vám ho vyzdobíme podľa Vašich predstáv.

SVADOBNÉ TAXI

Nechce sa Vám čakať na taxi ale tak isto nechcete nikoho z vašej svadobnej hostiny obťažovať aby vám robil šoféra ? Nevadí! Máme pre Vás riešenie. Ponukáme Vám naše dve 9 miestne dodávky so šoférmi ktore Vám budú k dispozícii počas celeho dňa aj noci a ochotne budú rozvážat vaších hostí domov

DESTILÁTY A VÍNO

Je možnosť si priniesť vlastné destiláty a víno bez obmedzení. V prípade, že nechcete mať starosti so zabezpečovaním destilátov a vína, radi Vám ponúkneme na vybraté destiláty a vína priaznivé ceny a Vy hradíte len reálnu spotrebu.

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Nealkoholické nápoje zabezpečuje hotel, pričom máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky.

UBYTOVANIE

Na ubytovanie poskytujeme zľavu v závislosti od počtu izieb.

NAPÍŠTE NÁM